Pamietniki

Forum pamietniki-bravo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-01-27 00:00:13

Hope
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-17
Liczba postów: 30
WindowsChrome 63.0.3239.132

Cześć ? :)

Czasem wchodzę tu i sprawdzam czy jest coś nowego, ale jakoś ciężko cokolwiek napisać.
Ale piszmy!;)
Ostatnio tyle się działo, że nie wiem co napisać.
Może tak bardzo ogólnie. Mam teraz dobry czas. Myślę, że pomimo ostatnich wydarzeń mogę tak powiedzieć.
Chodzi o to, że kiedy przestajesz narzekać na los i bierzesz go w swoje ręce, w życiu zaczynają się dziać różne fajne rzeczy, dużo fajnych rzeczy.
I ciężko to wytłumaczyć, napisać przepis, bo każdy jest inny i ja długo bujałam w obłokach, żyłam w skorupie, mimo że wydawało mi się, że tak nie jest.
Rok 2017 to był mój najlepszy czas ever. Od początku do końca. I teraz nie zwalniam tempa.

W pracy zrobiłam duży postęp, chociaż początki były trudne. Ta pieprzona strefa komfortu. Haha. Robię taaaak dużo nowych rzeczy. Ludzie u mnie w dziale robią to samo od X lat, a awansowałam kilka razy i poszerzyłam swoje horyzonty. To niesamowite.

Faceci. Umówiłam się na kilka randek. Zaczęłam się nawet spotykać z jednym, jednak sytuacja szybko się popieprzyła. Pierwsza myśl - co jest ze mną do cholery nie tak??
Na szczęście K. szybko sprowadziła mnie na ziemię. Całkiem słusznie zresztą. Trochę mi szkoda, chociaż mam wrażenie, że sprawa jest jeszcze w toku. Tak czy siak, nie zwalniam. ;]

Ostatnie lata bywały ciężkie. Zresztą wiecie. [dblpt]D Teraz jestem w takim pozytywnym pędzie. Spotykam cudownych ludzi. Słyszę przemiłe słowa od znajomych, obcych. Robię fajne rzeczy. Bywam w różnych miejscach Nie wiem skąd się to bierze. Haha.

Szykuje się dużo zmian. 2018 to będzie rok zmian, zdecydowanie.


Piszcie!!!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
awesomeforum - modziszki - proceder - vertical - medytacja