Pamietniki

Forum pamietniki-bravo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-12 20:57:14

Mania
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-13
Liczba postów: 41
Windows 7Chrome 64.0.3282.186

Nosz kur zapiał!

Po raz kolejny walczę ze złodziejką wkładek i tamponów. Szlag mnie trafia jak wiem, że je mam, po czym okazuje się, że jakoś ich mniej! Posunęłam się do tego, że w opakowaniu z wkładkami zostawiłam karteczkę, że chyba nie ta szuflada. Jak widać źle ją położylam, bo chyba jej nie zauważyła. Jak można być dorosłym i tak bezczelnym?! Podczas remontu łazienki wszystkie osobiste rzeczy trzymałam w sypialni. A teraz wydaje mi się, że skoro to moja szafka to mogę sobie tam trzymać co tylko zechcę? Nie wiem jak można komuś grzebać w jego rzeczach...

...


A z takich lepszych stron - mamy wiosnę, ja mam do sierpnia spokój z onkologiem, urlop zaplanowany, pozostaje tylko zastanowić się co chcę zobaczyć w czasie tego urlopu [dblpt])

Halny daje po kościach, chodzę mega nerwowa. A tak mawiają u nas, że na halny to wariatów bierze... [dblpt]P

A Wy jak zyjecie?

Offline

#2 2018-03-13 08:33:32

Anymore
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-08
Liczba postów: 22
AndroidChrome 65.0.3325.109

Odp: Nosz kur zapiał!

To ta bratowa cie tak ciągle "okrada"?
Ja bym jej na twoim miejscu powiedziała prosto z mostu co o tym myślę. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, jak trzeba być bezczelnym i głupim żeby robić coś takiego!
To rozumiem że badania wyszły w porządku skoro masz spokój z onkologiem? [dblpt])))
Też jesteśmy teraz na etapie planowania wakacji. Wiecie już gdzie chcecie jechać?

Offline

#3 2018-03-14 10:36:31

Duszka
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-14
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 64.0.3282.186

Odp: Nosz kur zapiał!

To grzebanie po rzeczach zdarza się tylko z wkładkami/tamponami? Przecież to jakiś dramat... Też bym chyba się odezwała, skoro karteczka nie pomogła.
Z tą wiosną to chyba za szybka radość. Dziś już znów zimno [dblpt](

Ze spokoju z onkologiem trzeba się baaardzo cieszyć!

Offline

#4 2018-03-16 15:21:57

Mania
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-13
Liczba postów: 41
Windows 8.1Chrome 64.0.3282.186

Odp: Nosz kur zapiał!

Anymore napisał/a:

To ta bratowa cie tak ciągle "okrada"?
Ja bym jej na twoim miejscu powiedziała prosto z mostu co o tym myślę. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, jak trzeba być bezczelnym i głupim żeby robić coś takiego!

Tzn. teraz bratowa mojego męża [dblpt]) Nie wiem czy o niej pisałam, ale chyba tak [dblpt]P

Anymore napisał/a:

To rozumiem że badania wyszły w porządku skoro masz spokój z onkologiem? [dblpt])))

Wyszło, że to zwykły gruczolakowłókniak. Czyli nic strasznego, ale trzeba to kontrolować. I ewentualnie wyciąć.

Anymore napisał/a:

Też jesteśmy teraz na etapie planowania wakacji. Wiecie już gdzie chcecie jechać?

Nie wiemy [dblpt]( My jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę [dblpt][slash] W tamtym roku była Kreta, ale średnio przypadła mi do gustu. Teraz chciałabym też coś "ciepłego", ale nie odległego. Nie mogłam wysiedzieć tych dwóch godzin w samolocie, a co dopiero np. 5! [dblpt]( Jak wpadniecie na jakiś pomysł, to się pochwal, może nas zainspirujecie [dblpt])


Duszka napisał/a:

To grzebanie po rzeczach zdarza się tylko z wkładkami/tamponami? Przecież to jakiś dramat... Też bym chyba się odezwała, skoro karteczka nie pomogła.

Ja zaobserwowałam tylko przy tamponach i wkładkach, ale kto wie co mi jeszcze podprowadza? Mi w sumie nawet nie chodzi o te rzeczy higieniczne, ale nosz kurde! Grzebie po mojej szufladzie! Z MOIMI rzeczami! Nie ważne co to jest, ale ta szuflada nie powinna być ruszana przez nią!

Duszka napisał/a:

Z tą wiosną to chyba za szybka radość. Dziś już znów zimno [dblpt](

Nie chcę słyszeć o żadnej zimie! Ja już wyciągnęłam wiosenne trzewiczki! [dblpt]D Alee taaak - u nas w weekend ma być zima [dblpt][slash]

Duszka napisał/a:

Ze spokoju z onkologiem trzeba się baaardzo cieszyć!

Baaardzo się cieszę [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka